praca.png

Potencjał naszego zespołu to zaangażowani, dynamiczni i wykwalifikowani pracownicy. Wspólnymi siłami tworzymy najwyższej jakości usługi dla naszych klientów.

Jeśli chcesz dołączyć do nas, napisz coś o sobie i prześlij swoją aplikację - rekrutacja@naszaera.pl

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

AUDYTOR bezpieczeństwa maszyn

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie audytów maszyn, a w szczególności:
    • Dokonywanie pełnego procesu oceny ryzyka dla maszyn i sporządzanie dokumentacji,
    • Ocena wymagań zasadniczych i minimalnych dla maszyn.
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • Znajomość DyrektywyMaszynowej, Dyrektywy Narzędziowej, przedmiotowych norm i krajowych regulacji,
  • Bardzo dobra obsługa komputera (pakiet office, oprogramowanie CAD)
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dostęp do różnorodnych rozwiązań technicznych w zakresie bezpieczeństwa i budowy maszyn,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o:

  • Przesłanie CV na adres: rekrutacja@naszaera.pl
  • Umieszczenie informacji: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego procesu rekrutacji”.

Poszukujemy również osób na stanowiska:

  • Inspektor/Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy,
  • Inspektor/Specjalista ds Ochrony Przeciwpożarowej,
  • Trener szkoleń BHP/PPOŻ oraz szkoleń zawodowych,
  • Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Szkoleniowych,

Kontakt: rekrutacja@naszaera.pl

Zaufali nam:

logakwadrat_szerokie.png